  • T491A334K035AT4539
T491A334K035AT4539
advertisement
Manufacturer No:
T491A334K035AT4539
HK JDW NO:
417-T491A334K035AT4539
Description:
0.33μF ±10% 15Ohm Tape & Reel (TR) 1206 (3216 Metric)
Step5Bar-code shipping tag
T491A334K035AT4539
    Select All
  • Factory Lead Time
    12 Weeks
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
    T491
  • Published
    2016
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.063W 3.20mmx1.60mm
  • Tolerance
    ±10%
  • Part Status
    Active
    Molded
  • Voltage - Rated
    35V
  • Capacitance
    0.33μF
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    15Ohm
  • Lifetime @ Temp
    2000 Hrs @ 125°C
  • Height Seated (Max)
    0.071 1.80mm