  • T491B225M035ZGAU50
T491B225M035ZGAU50
advertisement
Manufacturer No:
T491B225M035ZGAU50
HK JDW NO:
417-T491B225M035ZGAU50
Package:
1411 (3528 Metric)
Datasheet:
Description:
2.2μF ±20% 4Ohm Tape & Reel (TR) 1411 (3528 Metric)
Step5Bar-code shipping tag
T491B225M035ZGAU50
    Select All
  • Factory Lead Time
    12 Weeks
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
    T491
  • Published
    2016
  • Size / Dimension
    0.138Lx0.110W 3.50mmx2.80mm
  • Tolerance
    ±20%
  • Feature
    General Purpose
  • Part Status
    Active
  • Voltage - Rated
    35V
  • Capacitance
    2.2μF
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    4Ohm
  • Lifetime @ Temp
    2000 Hrs @ 125°C
  • Height Seated (Max)
    0.083 2.10mm