  • T491C226K010AT41002478
T491C226K010AT41002478
advertisement
Manufacturer No:
T491C226K010AT41002478
HK JDW NO:
417-T491C226K010AT41002478
Description:
22μF ±10% 1.6Ohm Tape & Reel (TR) 2312 (6032 Metric)
Step5Bar-code shipping tag
T491C226K010AT41002478
    Select All
  • Factory Lead Time
    12 Weeks
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
    T491
  • Published
    2016
  • Size / Dimension
    0.236Lx0.126W 6.00mmx3.20mm
  • Tolerance
    ±10%
  • Part Status
    Active
  • Voltage - Rated
    10V
  • Capacitance
    22μF
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    1.6Ohm
  • Lifetime @ Temp
    2000 Hrs @ 125°C
  • Height Seated (Max)
    0.110 2.80mm