  • T491C226M016AT4513
T491C226M016AT4513
advertisement
Manufacturer No:
T491C226M016AT4513
HK JDW NO:
417-T491C226M016AT4513
Description:
22μF ±20% 1.5Ohm Tape & Reel (TR) 2312 (6032 Metric)
Step5Bar-code shipping tag
T491C226M016AT4513
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Size / Dimension
    0.236Lx0.126W 6.00mmx3.20mm
  • Tolerance
    ±20%
    Molded
  • Voltage - Rated
    16V
  • Capacitance
    22μF
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    1.5Ohm
  • Lifetime @ Temp
    2000 Hrs @ 125°C
  • Height Seated (Max)
    0.110 2.80mm