  • T491C475M025AT2478
T491C475M025AT2478
advertisement
Manufacturer No:
T491C475M025AT2478
HK JDW NO:
417-T491C475M025AT2478
Description:
4.7μF ±20% 2.3Ohm Tape & Reel (TR) 2312 (6032 Metric)
Quantity:
In Stock : 28309
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Step5Bar-code shipping tag
T491C475M025AT2478
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
    T491
  • Published
    2016
  • Size / Dimension
    0.236Lx0.126W 6.00mmx3.20mm
  • Tolerance
    ±20%
  • Voltage - Rated
    25V
  • Capacitance
    4.7μF
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    2.3Ohm
  • Lifetime @ Temp
    2000 Hrs @ 125°C
  • Height Seated (Max)
    0.110 2.80mm