  • T491D226K010AT7280
T491D226K010AT7280
advertisement
Manufacturer No:
T491D226K010AT7280
HK JDW NO:
417-T491D226K010AT7280
Package:
Molded
Datasheet:
Description:
22μF 10% 125°C-Max -55°C-Min 1.6Ohm Tape & Reel Molded
Step5Bar-code shipping tag
T491D226K010AT7280
  • Package / Case
    Molded
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Published
    2012
  • Tolerance
    10%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    22μF
  • Voltage - Rated DC
    10V
  • Depth
    4.3mm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    1.6Ohm
  • Height
    2.8mm
  • Length
    7.3mm
  • Width
    4.3mm