  • T491D336M020AT2478
T491D336M020AT2478
advertisement
Manufacturer No:
T491D336M020AT2478
HK JDW NO:
417-T491D336M020AT2478
Description:
33μF ±20% 800mOhm Tape & Reel (TR) 2917 (7343 Metric)
Step5Bar-code shipping tag
T491D336M020AT2478
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    800mOhm
  • Lifetime @ Temp
    2000 Hrs @ 125°C
  • Height Seated (Max)
    0.122 3.10mm
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Published
    2016
  • Size / Dimension
    0.287Lx0.169W 7.30mmx4.30mm
  • Tolerance
    ±20%
    Molded
  • Voltage - Rated
    20V
  • Capacitance
    33μF