  • T95S684M035CZAL
T95S684M035CZAL
advertisement
Manufacturer No:
T95S684M035CZAL
HK JDW NO:
874-T95S684M035CZAL
Package:
1507 (3718 Metric)
Datasheet:
T95S684M035CZAL
Description:
0.68μF ±20% 125°C-Max -55°C-Min 5Ohm Tape & Reel (TR) 1507 (3718 Metric)
Step5Bar-code shipping tag
T95S684M035CZAL
  • Package / Case
    1507 (3718 Metric)
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Size / Dimension
    0.143Lx0.072W 3.63mmx1.83mm
  • Tolerance
    ±20%
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    2A (4 Weeks)
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Voltage - Rated
    35V
  • Capacitance
    0.68μF
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    5Ohm
  • Manufacturer Size Code
    S
  • Height Seated (Max)
    0.056 1.42mm
  • Length
    3.6322mm
  • Width
    1.8288mm