  • TBL005A-500-22GY-2WT
TBL005A-500-22GY-2WT
advertisement
Manufacturer No:
TBL005A-500-22GY-2WT
HK JDW NO:
207-TBL005A-500-22GY-2WT
Package:
Description:
0.197 5.00mm Gray Tray Polyamide (PA66), Nylon 6/6 Through Hole 45° (135°) Angle with Board Screwless - Push Button Clamp 1 Levels 14-26 AWG TBL005A-500
Quantity:
In Stock : 73
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Step5Bar-code shipping tag
TBL005A-500-22GY-2WT
  • Operating Temperature
    -40°C~105°C
  • Pitch
    0.197 5.00mm
  • Voltage
    300V
  • Current
    15A