  • TBL008V-1000-11BE
TBL008V-1000-11BE
advertisement
Manufacturer No:
TBL008V-1000-11BE
HK JDW NO:
207-TBL008V-1000-11BE
Package:
Datasheet:
TBL008V-1000-11BE
Purchasing and Inquiry
TBL008V-1000-11BE Overview
TBL008V-1000-11BE Features
TBL008V-1000 series
TBL008V-1000-11BE Applications
There are a lot of CUI Devices TBL008V-1000-11BE Terminal Blocks applications.
  • Communication
  • Blowers
  • Datacom
  • Military Technology
  • Refrigeration control
  • Variable speed/frequency drivers
  • All Electrical Machinery
  • Industrial Automation
  • LED municipal outdoor and street lighting
  • Embedded systems
Step5Bar-code shipping tag
TBL008V-1000-11BE
  • Operating Temperature
    -40°C~105°C
  • Series
    TBL008V-1000
  • Color
    Blue
  • Pitch
    0.394 10.00mm
  • Wire Gauge
    4-18 AWG
  • Voltage
    600V
  • Current
    66A