  • TC-6610-7.3-260G
TC-6610-7.3-260G
advertisement
Manufacturer No:
TC-6610-7.3-260G
HK JDW NO:
17947-TC-6610-7.3-260G
Description:
No -25℃~+85℃ PCPin 7.3mm Black 50mA Round Button Straight SPST 100MΩ 80000 260gf@±50gf 12V Plugin Tactile Switches ROHS