  • TC124-FR-073K09L
TC124-FR-073K09L
advertisement
Manufacturer No:
TC124-FR-073K09L
HK JDW NO:
898-TC124-FR-073K09L
Datasheet:
TC124-FR-073K09L
Step5Bar-code shipping tag
TC124-FR-073K09L
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Size / Dimension
    0.079Lx0.039W 2.00mmx1.00mm
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperature Coefficient
    ±200ppm/°C
  • Resistance
    3.09kOhm
  • Power Per Element
    62.5mW
  • Height Seated (Max)
    0.020 0.50mm