  • TE200B3R9J
TE200B3R9J
advertisement
Manufacturer No:
TE200B3R9J
HK JDW NO:
792-TE200B3R9J
Datasheet:
TE200B3R9J
Description:
FIXED RESISTOR 3.9Ohm, ±5%,
Quantity:
In Stock : 13
Step5Bar-code shipping tag
TE200B3R9J
  • Factory Lead Time
    25 Weeks
  • Operating Temperature
    -25°C~225°C
  • Size / Dimension
    1.575Diax7.677L 40.00mmx195.00mm
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperature Coefficient
    ±440ppm/°C
  • Resistance
    3.9Ohm
  • Power (Watts)
    200W