  • TND14V-561KB00AAA0
TND14V-561KB00AAA0
advertisement
Manufacturer No:
TND14V-561KB00AAA0
HK JDW NO:
856-TND14V-561KB00AAA0
Package:
Description:
Var MOV 350VAC/460VDC 5000A 560V Thru-Hole Radial