  • TNPW0805750RBXEA
TNPW0805750RBXEA
advertisement
Manufacturer No:
TNPW0805750RBXEA
HK JDW NO:
873-TNPW0805750RBXEA
Datasheet:
TNPW0805750RBXEA
Step5Bar-code shipping tag
TNPW0805750RBXEA
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Size / Dimension
    0.079Lx0.049W 2.00mmx1.25mm
  • Tolerance
    ±0.1%
  • Temperature Coefficient
    ±15ppm/°C
  • Resistance
    750Ohms
  • Power (Watts)
    0.125W 1/8W
  • Power Rating
    125mW
  • Height Seated (Max)
    0.022 0.55mm