  • TR0225R6JR15
TR0225R6JR15
advertisement
Manufacturer No:
TR0225R6JR15
HK JDW NO:
875-TR0225R6JR15
Step5Bar-code shipping tag
TR0225R6JR15
  • Tolerance
    5%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Inductance
    5.6 μH
  • DC Resistance (DCR)
    320mOhm
  • Max DC Current
    750mA
  • Lead/Base Style
    Axial
  • Length
    10.03mm