  • TYS40206R8M-10
TYS40206R8M-10
advertisement
Manufacturer No:
TYS40206R8M-10
HK JDW NO:
449-TYS40206R8M-10
Datasheet:
TYS40206R8M-10
Step5Bar-code shipping tag
TYS40206R8M-10
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Series
    TYS4020
  • Size / Dimension
    0.157Lx0.157W 4.00mmx4.00mm
  • Tolerance
    ±20%
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Termination
    SMD/SMT
  • ECCN Code
    EAR99
  • Current Rating
    1.04A
  • Inductance
    6.8μH
  • Test Frequency
    100kHz
  • DC Resistance (DCR)
    125mOhm Max
  • Max DC Current
    1.04A
  • Frequency - Self Resonant
    33MHz
  • Current - Saturation
    2.2A
  • Height
    2mm
  • Height Seated (Max)
    0.079 2.00mm