  • TYS60451R3N-10
TYS60451R3N-10
advertisement
Manufacturer No:
TYS60451R3N-10
HK JDW NO:
449-TYS60451R3N-10
Datasheet:
TYS60451R3N-10
Step5Bar-code shipping tag
TYS60451R3N-10
    Select All
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Series
    TYS
  • Size / Dimension
    0.236Lx0.236W 6.00mmx6.00mm
  • Tolerance
    ±30%
  • Type
    Wirewound
    Shielded
  • Reach Compliance Code
    unknown
  • Current Rating
    5.4A
  • Inductance
    1.3μH
  • Test Frequency
    100kHz
  • DC Resistance (DCR)
    10mOhm
  • Frequency - Self Resonant
    100MHz
  • Inductance Frequency - Test
    100kHz
  • Current - Saturation
    8.35A
  • Height Seated (Max)
    0.185 4.70mm