  • UA30CAD35PKTI
UA30CAD35PKTI
advertisement
Manufacturer No:
UA30CAD35PKTI
HK JDW NO:
144-UA30CAD35PKTI
Description:
15V~30V Ultrasonic Cylinder, Threaded - M30 UA30 Series Polybutylene Terephthalate (PBT) Cable Leads Cylinder, Threaded - M30
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
UA30CAD35PKTI
  • Factory Lead Time
    8 Weeks
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Voltage - Supply
    15V~30V
  • Output Type
    Analog Voltage, PNP
  • Sensing Distance
    9.843 ~ 137.795 (250mm ~ 3500mm)
  • Response Frequency
    2Hz