  • VDRH14V460BSE
VDRH14V460BSE
advertisement
Manufacturer No:
VDRH14V460BSE
HK JDW NO:
866-VDRH14V460BSE
Package:
Datasheet:
VDRH14V460BSE
Description:
Var MOV 460VAC/615VDC 6000A 750V Radial Bulk