  • VDRS07H320TSE
VDRS07H320TSE
advertisement
Manufacturer No:
VDRS07H320TSE
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-VDRS07H320TSE
Package:
Datasheet:
VDRS07H320TSE
Description:
Var MOV 320VAC/420VDC 1200A 510V Radial T/R