  • VDRS20W250BKE
VDRS20W250BKE
advertisement
Manufacturer No:
VDRS20W250BKE
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-VDRS20W250BKE
Package:
Datasheet:
VDRS20W250BKE
Description:
Var MOV 250VAC/320VDC 6500A 390V Radial Bulk