  • VGS-50W-12
VGS-50W-12
advertisement
Manufacturer No:
VGS-50W-12
HK JDW NO:
193-VGS-50W-12
Package:
Datasheet:
VGS-50W-12
Description:
AC/DC Power Supply Single-OUT 12V 4.2A 50W 5-Pin Box
Step5Bar-code shipping tag
VGS-50W-12
  • Product Weight (g)
    190
    ±1(Typ)
  • Part Status
    Active
  • Line Regulation
    0.5%(Typ)
  • Load Regulation
    0.5%(Typ)