  • WCM4532F2SF-900T20
WCM4532F2SF-900T20
advertisement
Manufacturer No:
WCM4532F2SF-900T20
Manufacturer:
TAI-TECH
HK JDW NO:
16417-WCM4532F2SF-900T20
Package:
Datasheet:
Description:
90Ω@100MHz -40℃~+125℃ 50mΩ 50V 2 2A 125V SMD,4.5x3.2x2.8mm Common Mode Filters ROHS