  • WSC0001200R0FTB
WSC0001200R0FTB
advertisement
Manufacturer No:
WSC0001200R0FTB
Manufacturer:
Vishay / Dale
HK JDW NO:
873-WSC0001200R0FTB
Step5Bar-code shipping tag
WSC0001200R0FTB
  • Contact Plating
    Lead, Tin
  • Number of Pins
    2515
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    20 ppm/°C
  • Resistance
    200Ohm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    1W
  • Case Code (Metric)
    6438
  • Height
    1.14mm
  • Length
    6.4mm
  • Width
    3.8mm