  • WSF251535R70JKEB
WSF251535R70JKEB
advertisement
Manufacturer No:
WSF251535R70JKEB
HK JDW NO:
866-WSF251535R70JKEB
Description:
Metal Film, 35.7Ohm, 5%,
Step5Bar-code shipping tag
WSF251535R70JKEB
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    35.7Ohm
  • Max Operating Temperature
    175°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    1W