  • WSF251543R00FHEA
WSF251543R00FHEA
advertisement
Manufacturer No:
WSF251543R00FHEA
HK JDW NO:
866-WSF251543R00FHEA
Step5Bar-code shipping tag
WSF251543R00FHEA
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    43Ohm
  • Max Operating Temperature
    175°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    1W