  • WSL2512R4220FTB
WSL2512R4220FTB
advertisement
Manufacturer No:
WSL2512R4220FTB
Manufacturer:
Vishay / Dale
HK JDW NO:
873-WSL2512R4220FTB
Datasheet:
WSL2512R4220FTB
Step5Bar-code shipping tag
WSL2512R4220FTB
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    75 ppm/°C
  • Resistance
    422mOhm
  • Max Operating Temperature
    170°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    1W