  • X12M288000L199
X12M288000L199
advertisement
Manufacturer No:
X12M288000L199
Manufacturer:
AEL Crystals
HK JDW NO:
2951-X12M288000L199
Package:
Datasheet:
Description:
X12M288000L199 datasheet pdf and Crystals product details from AEL Crystals stock available at Utmel
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
X12M288000L199
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mount
    Through Hole
  • Number of Pins
    2
  • Published
    2001
  • Max Operating Temperature
    60°C
  • Min Operating Temperature
    -10°C
  • Frequency
    12.288MHz
  • Frequency Stability
    50 ppm
  • Operating Frequency
    12.288MHz
  • Load Capacitance
    30pF
  • Frequency Tolerance
    0.002%
  • Accuracy
    0.002 %