  • X7M372800L027
X7M372800L027
advertisement
Manufacturer No:
X7M372800L027
Manufacturer:
AEL Crystals
HK JDW NO:
2951-X7M372800L027
Package:
Datasheet:
Description:
X7M372800L027 datasheet pdf and Crystals product details from AEL Crystals stock available at Utmel
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
X7M372800L027
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mount
    Through Hole
  • Number of Pins
    2
  • Max Operating Temperature
    70°C
  • Min Operating Temperature
    -20°C
  • Frequency
    7.3728MHz
  • Frequency Stability
    50 ppm
  • Load Capacitance
    30pF
  • Frequency Tolerance
    0.003%
  • Accuracy
    0.003 %