  • X1M843200L010
X1M843200L010
advertisement
Manufacturer No:
X1M843200L010
Manufacturer:
AEL Crystals
HK JDW NO:
2951-X1M843200L010
Package:
Datasheet:
Description:
X1M843200L010 datasheet pdf and Crystals product details from AEL Crystals stock available at Utmel
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
X1M843200L010
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mount
    Through Hole
  • Number of Pins
    2
  • Max Operating Temperature
    60°C
  • Min Operating Temperature
    -10°C
  • Frequency
    1.8432MHz
  • Frequency Stability
    30 ppm
  • Load Capacitance
    12pF
  • Frequency Tolerance
    0.002%
  • Accuracy
    0.002 %