  • XO37ERECNA34M56
XO37ERECNA34M56
advertisement
Manufacturer No:
XO37ERECNA34M56
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-XO37ERECNA34M56
Package:
SMD/SMT
Datasheet:
XO37ERECNA34M56
Description:
XO37ERECNA34M56 datasheet pdf and Oscillators product details from Vishay stock available at Utmel
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
XO37ERECNA34M56
  • Package / Case
    SMD/SMT
  • JESD-609 Code
    e4
  • Terminal Finish
    Gold (Au) - with Nickel (Ni) barrier
  • Frequency
    34.56MHz
  • Frequency Stability
    25 ppm
  • Operating Supply Voltage
    3.3V
  • Oscillator Type
    HCMOS
  • Load Capacitance
    15pF