  • XXS30P2PM12
XXS30P2PM12
advertisement
Manufacturer No:
XXS30P2PM12
HK JDW NO:
16111-XXS30P2PM12
Package:
Cylinder, Threaded - M30
Step5Bar-code shipping tag
XXS30P2PM12
  • Package / Case
    Cylinder, Threaded - M30
  • Material - Body
    Polybutylene Terephthalate (PBT)
  • Operating Temperature
    -25°C ~ 70°C
  • Series
  • Voltage - Supply
    10V ~ 30V
  • Output Type
    PNP-NC/NO, 5-Wire
  • Sensing Distance
    0.079" (2mm)