  • YC124-JR-0724RL
YC124-JR-0724RL
advertisement
Manufacturer No:
YC124-JR-0724RL
HK JDW NO:
898-YC124-JR-0724RL
Datasheet:
YC124-JR-0724RL
Description:
Quantity:
In Stock : 5885
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
YC124-JR-0724RL
    WRAPAROUND
  • Number of Pins
    8
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Published
    1997
  • Size / Dimension
    0.079Lx0.039W 2.00mmx1.00mm
  • Tolerance
    ±5%
    8
  • Termination
    Convex
  • ECCN Code
    EAR99
  • Temperature Coefficient
    ±200ppm/°C
  • Resistance
    24Ohm
    ARRAY/NETWORK RESISTOR
  • Voltage - Rated DC
    50V
    4
  • Terminal Pitch
    500μm
  • Depth
    1mm
    ARRAY/NETWORK RESISTOR
  • Military Standard
    Not
  • Working Voltage
    50V
  • Power Dissipation
    62.5mW
  • Height Seated (Max)
    0.022 0.55mm