  • YC162-FR-07374RL
YC162-FR-07374RL
advertisement
Manufacturer No:
YC162-FR-07374RL
HK JDW NO:
898-YC162-FR-07374RL
Datasheet:
YC162-FR-07374RL
Step5Bar-code shipping tag
YC162-FR-07374RL
  • Factory Lead Time
    17 Weeks
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Size / Dimension
    0.063Lx0.063W 1.60mmx1.60mm
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperature Coefficient
    ±200ppm/°C
  • Resistance
    374Ohm
  • Power Per Element
    62.5mW
  • Height Seated (Max)
    0.020 0.50mm