  • YLM1211-152T
YLM1211-152T
advertisement
Manufacturer No:
YLM1211-152T
Manufacturer:
YJYCOIN
HK JDW NO:
15962-YLM1211-152T
Package:
Datasheet:
Description:
1500Ω@100MHz -40℃~+125℃ 6mΩ 125V 2 6A SMD,12x10.8x6.4mm Common Mode Filters ROHS