  • YLM3225-102T
YLM3225-102T
advertisement
Manufacturer No:
YLM3225-102T
Manufacturer:
YJYCOIN
HK JDW NO:
15962-YLM3225-102T
Package:
Datasheet:
Description:
1000Ω@100MHz -40℃~+125℃ 300mΩ 50V 2 400mA SMD,3.2x2.5x2.2mm Common Mode Filters ROHS