  • YLM9070-202T
YLM9070-202T
advertisement
Manufacturer No:
YLM9070-202T
HK JDW NO:
15962-YLM9070-202T
Description:
2000Ω@100MHz -40℃~+125℃ 20mΩ 80V 2 2.5A SMD,9x7x4.8mm Common Mode Filters ROHS