  • YLM9070-301T
YLM9070-301T
advertisement
Manufacturer No:
YLM9070-301T
HK JDW NO:
15962-YLM9070-301T
Description:
300Ω@100MHz -40℃~+125℃ 6mΩ 80V 2 6A SMD,9x7x4.8mm Common Mode Filters ROHS