  • YP0AH101K060D03A0H
YP0AH101K060D03A0H
advertisement
Manufacturer No:
YP0AH101K060D03A0H
HK JDW NO:
883-YP0AH101K060D03A0H
Description:
100pF ±10% Radial Leaded,P=10mm Suppression Capacitors ROHS