  • YU0AH102M070L2EA0H
YU0AH102M070L2EA0H
advertisement
Manufacturer No:
YU0AH102M070L2EA0H
HK JDW NO:
883-YU0AH102M070L2EA0H
Package:
Datasheet:
Description:
1nF ±20% Radial Leaded,P=10mm Suppression Capacitors ROHS