  • 1206N122F500N
1206N122F500N
advertisement
Manufacturer No:
1206N122F500N
Manufacturer:
Novacap
HK JDW NO:
4098-1206N122F500N
Description:
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, C0G, -/+30ppm/Cel TC, 0.0012uF, 1206