  • 134D477X0075K6
134D477X0075K6
advertisement
Manufacturer No:
134D477X0075K6
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-134D477X0075K6
Package:
Metal
Datasheet:
134D477X0075K6
Description:
470μF 20% 200°C-Max -55°C-Min 900mOhm Box Metal
Step5Bar-code shipping tag
134D477X0075K6
  • Package / Case
    Metal
  • Packaging
    Box
  • Tolerance
    20%
  • Termination
    Axial
  • Max Operating Temperature
    200°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Voltage - Rated
    75V
  • Capacitance
    470μF
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    900mOhm