  • 168103J100A
168103J100A
advertisement
Manufacturer No:
168103J100A
HK JDW NO:
192-168103J100A
Package:
Datasheet:
168103J100A
Description:
Cap Film 0.01uF 100V PET 5% (7.2 X 2.5 X 6.5mm) Radial Wound 5mm 125°C Bulk
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
168103J100A
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    5%
  • Part Status
    Unconfirmed
  • Construction
    Wound
  • Termination Style
    Radial
  • Dielectric
    PET
  • Voltage
    100VDC|63VAC