  • RA6106K100-FA
RA6106K100-FA
advertisement
Manufacturer No:
RA6106K100-FA
HK JDW NO:
192-RA6106K100-FA
Package:
Datasheet:
RA6106K100-FA
Description:
Cap Film 10uF 100V PET 10% (16.5 X 6.6 X 11.7mm) Radial 15mm 125°C
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
RA6106K100-FA
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Tolerance
    10%
  • Type
    Noise Suppression
  • Termination Style
    Radial
  • Dielectric
    PET
  • Voltage
    80VAC|100VDC