  • 473MPR250K
473MPR250K
advertisement
Manufacturer No:
473MPR250K
HK JDW NO:
192-473MPR250K
Package:
Datasheet:
473MPR250K
Description:
Cap Film 0.047uF 250V PP 10% (13 X 5.5 X 9.5mm) Radial 10mm 3.763 Ohm 105°C Bulk
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
473MPR250K
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    10%
  • Part Status
    Active
  • Termination Style
    Radial
  • Dielectric
    PP
  • Voltage
    250VDC|160VAC