  • 287T520S503A11
287T520S503A11
advertisement
Manufacturer No:
287T520S503A11
HK JDW NO:
221-287T520S503A11
Description:
POT 50K OHM 2W CERAMIC LIN
Step5Bar-code shipping tag
287T520S503A11
  • Tolerance
    ±10%
  • Resistance
    50kOhm
  • Power (Watts)
    2W
  • Actuator Diameter
    0.500 (12.70mm)
  • Size - Body
    Round - 1.051Dia x 0.494 H 26.70mmx12.55mm
  • Actuator Length
    0.625 15.88mm