  • 33RH14.2X28.5X6.35
33RH14.2X28.5X6.35
advertisement
Manufacturer No:
33RH14.2X28.5X6.35
Manufacturer:
Multicomp
HK JDW NO:
3958-33RH14.2X28.5X6.35
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
33RH14.2X28.5X6.35
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mount
    External
  • Weight
    18.143695g
  • Height
    11.938mm
  • Length
    28.5mm
  • Width
    11.938mm
  • Diameter - Outside
    14.2 mm
  • Diameter - Inside
    6.35 mm