  • 33RH14.2X28.5X7
33RH14.2X28.5X7
advertisement
Manufacturer No:
33RH14.2X28.5X7
HK JDW NO:
3958-33RH14.2X28.5X7
Step5Bar-code shipping tag
33RH14.2X28.5X7
  • Height
    28.5mm
  • Length
    28.5mm
  • Diameter - Outside
    14.2 mm
  • Diameter - Inside
    7 mm