  • 33RI20X10X10
33RI20X10X10
advertisement
Manufacturer No:
33RI20X10X10
Manufacturer:
Multicomp
HK JDW NO:
3958-33RI20X10X10
Package:
120
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
33RI20X10X10
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mount
    External
  • Package / Case
    120
  • Frequency
    100MHz
  • Frequency (Max)
    100MHz
  • Height
    10mm
  • Length
    10mm
  • Diameter - Outside
    20 mm
  • Diameter - Inside
    10 mm